KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13117324

nr 1311 7324

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. 2 st, studier. Monogramsignatur SN. Signerad. Motivet: 58x17 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 mars 2020
kl 18:45:53